Anna Janowska Psychoterapia

Nazywam się Anna Janowska i jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia do certyfikacji Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Po kilkunastu latach pracy w dwóch korporacjach (gdzie kierowałam głównie kobiecymi zespołami), zdecydowałam się pójść za swoim wewnętrznym pragnieniem by pomagać innym w podnoszeniu jakości ich życia, i po 40-stce (bo nigdy nie jest za późno) zapoczątkowałam moją zmianę zawodową. Podjęłam naukę w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej. (Uczę się w Warszawie w Szkole Psychoterapii Crescentia. Obecnie jestem na 4-tym roku szkolenia). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Na łamach bloga dzielę się zdobywaną wiedzą, aby pomagać Ci zrozumieć mechanizmy wpływające na Twoje codzienne funkcjonowanie oraz wspierać Cię na drodze do samopoznania i samodoskonalenia.

Pomagam zrozumieć współzależności pomiędzy Twoimi myślami, emocjami, odczuciami w ciele i zachowaniami oraz zachęcam Cię do dokonywania wglądu we własne przekonania i wzorce zachowań, tak abyś mogła je odpowiednio przekształcać, by żyło Ci się lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

Tutaj przeczytasz Jak pomagam.

Popularyzuję psychoterapię jako formę wsparcia i rozwoju, której nie należy się wstydzić, z której dobrodziejstw warto korzystać gdy zachodzi potrzeba i gotowość do jej przyjęcia.

Prywatnie jestem żoną, mamą i “kocią mamą”, lubię ruch i zdrowe jedzenie, trochę śpiewam oraz lubię spędzać wakacje na wyspach greckich i uczę się języka greckiego.