O mnie

Anna

Nazywam się Anna Janowska i jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia do certyfikacji PTTPB. Po kilkunastu latach pracy w korporacji, intensywnej pracy nad własnym rozwojem, zdecydowałam się pójść za głosem serca i wkroczyć na nową drogę zawodową.  Podjęłam naukę w 4-letniej Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej.

Na łamach bloga dzielę się zdobywaną wiedzą, aby pomagać moim czytelnikom zrozumieć mechanizmy wpływające na ich codzienne funkcjonowanie oraz wspierać ich na drodze do samopoznania i samodoskonalenia.

Zachęcam do zrozumienia współzależności pomiędzy naszymi myślami, emocjami, odczuciami w ciele i naszymi zachowaniami oraz do wglądu we własne przekonania i wzorce zachowań, tak aby je odpowiednio modyfikować. Wszystko to, po to by żyć lepiej, pełniej i szczęśliwiej.

Popularyzuję psychoterapię jako formę rozwoju i wsparcia, której nie należy się wstydzić, z której dobrodziejstw warto korzystać gdy zachodzi potrzeba i gotowość do jej przyjęcia.

Prywatnie jestem żoną, mamą i „kocią mamą”, która lubi ruch i zdrowe jedzenie, trochę śpiewa oraz kocha spędzać wakacje w Grecji.